Çalışma Saatleri : 08:00 - 21:00

GÜVENİLİR VE KALİTELİ HİZMET

Ersin Turizm 2013 yılında Ankara’da kurulmuş olup sektöründe en geniş araç filosuna sahip firmalar arasında yer almaktadır. Turizm ve Taşımacılık konusunda farklı yolcu kapasitesine sahip minibüs, midibüs ve otobüs sınıfı araçları ile uzun yolculuklarınızı daha konforlu ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmeniz için kadrosunda oldukça tecrübeli personelleri mevcuttur. Teknolojisi ve konforu göz önüne alındığında araçlarımızda yolcularımızın güvenliğine önem verilmektedir.

Şehir içi taşımacılık, Gezi ve farklı aktiviteler için ihtiyacınız olan tüm araç seçeneklerine kolay bir şekilde araçlarımız kısmından ulaşabilirsiniz. Firmamız tamamen bu sektörde hizmet vererek, filosunda sadece kendi araçlarını bulundurmaktadır. Türkiye'nin tüm bölgelerinde her ülkeden insana hizmet sağlayan firmamız, uygun ödeme seçenekleri ile gezi ve organizasyonlarda da sizlere yüksek model araçlarını sunacaktır.

Firma olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerle kalıcı olmayı ve memnuniyetini ön planda tutmamızda bu sektörde tanınmamızda etkili olmuştur. Daha önceden ersin turizm olarak hizmet sunduğumuz, müşterilerimize özel %15 indirimli seçeneklerimiz'den yararlanabilirler.

Ersin Turizm’in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Ersin Turizm, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir. Ersin Turizm hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Ersin Turizm; sorumluluğun bilincinde ve düşünce tarzıyla;önce güvenlik ve kalite sonrasında yenilik ve gelişim ilkelerini en büyük çalışma prensibi haline getirdi.

45

7/24 Hizmet

298

Havaalanı Transfer

81

Hizmet Bölgelerimiz

6

Müşteri Temsilcilerimiz

WhatsApp Destek
DMCA.com Protection Status