Çalışma Saatleri : 08:00 - 21:00

Minibüs Kiralama ihtiyaçlarınıza özel filomuzda yaptığımız yenilikler ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.Grup halindeki insanların taşınmasının en avantajlı yollarından bir tanesi de minibüs kiralama hizmetlerinden faydalanmaktadır. Profesyonel taşımacılık firmalarından kurumsal hizmetler alarak, kusursuz bir taşıma sürecini yaşayabilirsiniz. Ayrıca normal otomobillere göre çok daha uygun fiyatlar ile minibüs kiralama yapabiliyor olmanız, şirket veya bireysel maliyetlerinizi de kontrol altına alabilmenizi sağlayacaktır.

Minibüs kiralama hizmetleri ağırlıklı olarak şehir içi gezi turları, konser veya festivallere ulaşım, maç organizasyonları, kına, nişan, düğün, nikah gibi etkinlikler için kullanılmaktadır. Minibüsler, aracın markası ve modeline göre 16 kişiden 52 kişiye kadar çeşitli sayılarda insanı taşıyabilmektedir. Bu kadar insanın tek bir araçla taşınabiliyor olması elbette size fiyat dahil bir çok avantaj getirecektir. Peki nedir bu avantajlar? Gelin hep beraber minibüs kiralama hizmetlerinin avantajlarını inceleyelim.

Avantajlar:

Organizasyonlarınıza geç kalan hiç kimse olmaz. Herkes kendi otomobilleri veya toplu ulaşım araçlarını kullanarak gelmeye çalışsa, muhakkak grup içerisinde geç kalanlar olacaktır, fakat tek bir minibüs lazım hizmeti ile kiralanmış olan araçla gelen grup, toplu halde istenilen saatte istenilen yerde olabilmektedir.

Organize ettiğiniz kişilerin fire vermesi çok zordur. Bu sayede etkinliklerinize katılım oranı daima yüksek olur, insanlar grup halinde hareket edecekleri için etkinliklere daha ağırlıklı olarak iştirak ederler.

Sosyal ilişkiler açısından minibüs kiralamak oldukça olumlu etkiler yapar. İş veya hayat arkadaşlarınızla muhteşem anlar yaşayabilirsiniz.

Minibüsler, aynı anda en az 17 kişiyi taşıdıkları için ciddi mana da sizi kara geçirirler.

Minibüs kiralama hizmetlerimizde, daima şoför de bulunduğu için asla kaybolmazsınız. Profesyonel şoförlerimiz, bulundukları şehirleri adeta avuçlarının içi gibi bilir ve ileri teknoloji navigasyon cihazlarından faydalanırlar. Ayrıca arıza veya kaza gibi durumlarda da sorumluluk tamamen şoförlerimize aittir.

Düzenlediğiniz organizasyonunuza iştirak etmesini istediğiniz kişilere, adres tarif etmek zorunda kalmazsınız. Kiraladığınız minibüs ile tüm katılımcıları evlerinden alabilir veya onlara çok bilindik bir noktaya gelmelerini sağlayabilirsiniz.

Minibüs Kiralama Firmaları

Uzun yıllardır kurumsal bir şekilde sağladığımız minibüs lazım hizmeti ile bugüne kadar binlerce mutlu müşteriye hizmet vermiş olmaktan gurur duyuyoruz. Hizmetlerimizde kiraladığımız minibüsleri, taleplerinize göre günlük veya haftalık kiralamaktayız. Daha uzun süreli kiralama talepleriniz için destek ekibimiz ile şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Minibüslerimizin tamamı genç yaşlarda olup bakımları daima zamanında yapılan araçlardır. Araçların tüm bölümleri düzgün çalışır ve iç konforları standartların daima üzerindedir. Asla aksaklığı olan veya bakımları tam yapılmamış araçları müşterilerimize sunmuyoruz. Minibüs kiralama hizmetlerinde tahsis ettiğimiz araçlarımızın tamamı sigortalı ve kaskoludur. Ayrıca hizmet süresince yolculuk eden yolcuların da tamamı firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Bu sayede istenmeyen fakat hayatın bir gerçeği olan kazaların yaşanması durumunda, yolcular da sigorta güvencesinden yararlanabileceklerdir. Tüm bu imkanlara rağmen firmamız sektörün daima altında fiyatlar ile kurumsal hizmetlerini sizlere sunmaktadır.

Minibüs Kiralama Fiyatları

Daima müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya çalışan firmamız, en kaliteli hizmetlerini en uygun fiyatlara vermeyi amaçlamaktadır. Günlük veya haftalık minibüs kiralama fiyatları bazı etkenlere göre değişebilmektedir.

Toplam ulaşım mesafesi, tercih edilen minibüsün yolcu kapasitesi, yapılacak olan etkinliğin süresi gibi durumlar, minibüs kiralama fiyatları üzerinde etkili olan ana maddelerdir. Minibüs kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgiler almak ve organizasyonunuzu bizlere aktarmak için iletişim bölümünde bulunan telefon numaralarımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bugüne kadar binlerce organizasyona  profesyonel ve kurumsal destek sağlamış olan firmamız, kurumsal veya bireysel ulaşım ihtiyaçlarınız için artık sadece bir telefon uzağınızda. Şimdi arayın, ihtiyacınızı iletin ve dakikalar içerisinde size fiyat teklifimizi sunalım.

WhatsApp Destek
DMCA.com Protection Status