Çalışma Saatleri : 08:00 - 21:00

TUR – GEZİ VE ORGANİZASYONLARINIZA ÖZEL OTOBÜS KİRALAMA HİZMETİ

(0312 433 78 59)

Otobüs kiralama ihtiyaçlarınız için haftanın her günü ve her saati bizler ile iletişime geçerek anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken bize yapmayı düşündüğünüz organizasyonun bölgesini ve tarihini vermek olacaktır.

Gidilecek mesafeye göre kullanılacak olan yakıt miktarı, ücretli yol geçişleri, araç yıpranma payı, şoför ihtiyaçları, seyahat ikramları ve sigorta maliyetleri hesaba katılarak, sizlere en uygun kiralama fiyatı belirlenecektir.

Sizlere sektörün en uygun fiyatlarını sunarken en iyi hizmeti de sunulacağından emin olabilirsiniz.

İhtiyaçlarınızın ne olduğu fark etmeksizin, tüm ihtiyaçlarınıza çok hızlı çözümler üretiyoruz. Şehir içi veya şehir dışı transfer ihtiyaçlarınız için daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizi arayabilirsiniz.

Otobüs Kiralama Hizmeti

Okul gezileri, tur gezileri, konferanslar, eğlence gezileri, personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, şehir içi ve şehir dışı ihtiyaçlarınız için kiralama hizmetine sunduğumuz araçların tamamı şirketimize aittir.

İhtiyacınız olacak tüm transfer ihtiyaçları, yüksek donanıma sahip araçlarımız ve güler yüzlü personelimiz ile karşılanmaktadır. Firmamız sadece kurumsal şirketlere değil bireysel gezi ve organizasyonlara da ulaşım desteği sağlamakta, yurt dışından veya yurt içinden gelen turist kafilelerinin günü birlik gezileri ve havaalanı transferlerini de düzenlenmektedir.

Otobüs kiralama hizmetinde kullanılacak araçların tamamı son model araçlar olup ileri teknolojiler ile donatılmıştır. Araçların periyodik bakımları daima yetkili servislerde yapılmakta olup mevsimlerin gerektirdiği bakımlar da yapılmaktadır., Firmamızda görev sunan tüm personellerimiz düzenli olarak meslek içi eğitimlerine tabi tutulmakta, hizmetler src ve pisko teknik belgelerine sahip konusunda deneyim kişiler tarafından sizlere sunulmaktadır.

Otobüslerimizin tamamı sigorta kapsamındadır. Müşterilerimiz ile firmamız arasında düzenlenen sözleşmeye uygun hareket edildiği takdirde, olası kazalarda tüm masraflar sigorta tarafından karşılamaktadır.

Ekonomik otobüs kiralama hizmetinden faydalanmak için yapmanız gereken tek husus, bizimle iletişime geçmekir. 7/24 hizmet veren operasyon ekibimiz, ihtiyacınıza en uygun araç ve fiyat teklifi ile size en kısa sürede bilgi verecektir.

Tüm anlaşmalar için ödeme kolaylığı sunulmaktadır. Ödemeler havale yöntemiyle yapıldığı gibi kredi kartı ile de gerçekleştirebilmektedir.

Firmamızın temel politikası; müşterilerinin mutlak memnuniyetini kazanarak hizmetlerini yerine getirmeyi amaçlamaktadır.

Ersin Turizm Otobüs Kiralama

Firmamız kalite standartlarını en üst düzeyde tutarak, Turizm ve Taşımacılık sektöründe çeşitli araç seçenekleri ile hizmet vermektedir. Yaz ve kış aylarında ihtiyacınız olan kiralık otobüs filomuzda farklı model ve özelliklere sahip seçenekleri ile yer almaktadır.

Sizlere çok daha iyi hizmet verebilmek için, son dönemde Ankara firmaları arasında, en çok tercih edilen modelleri filomuza kattık.

Ersin Turizm şehirler arası taşımacılık, tur ve organizasyonlarınıza özel; Otobüs, Minibüs, Midibüs ve Vip sınıfı araçları ile kaliteli bir hizmet sunma konusunda sürekli kendini geliştirmektedir.

Araç seçiminde güvenilir firmalar ile çalışmanız, uzun yolculuklarınızda ortaya çıkabilecek sorunların büyük kısmını engelleyecektir. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için otobüs kiralama ankara firmaları arasında, en çok tercih edilen modelleri yeni yılda filomuza satın alarak, daha iyi bir hizmet almanız için gerekeni yaptık.

Ersin Turizm ; Şehir merkezine yakın bir konumda yer almaktadır. Şehirler arası taşımacılık, Tur ve Organizasyonlarınıza özel ; Otobüs, Minibüs, Midibüs ve Vip sınıfı araçları ile kaliteli bir hizmet sunma arayışı içerisindedir. Yaz ve Kış aylarında talepler doğrultusunda rezervasyonlarınızı erkenden yaptırabilirsiniz.

Otobüs Lazım ? Aklınıza gelen soru işaretlerini bir kenara atın. Whatsapp destek hattımız ile otobüs bulmanız artık daha kolay !

WhatsApp Destek
DMCA.com Protection Status